Ebook

"Twoje słowa mocy"

Poznaj 325 słów, które działają na czytelników jak magnes…

Dla kogo?
Ten Ebook jest dla wszystkich osób poszukujących wsparcia i podpowiedzi w jaki sposób można udoskonalić pisanie tekstów, nagłówków wpisów, tytułów artykułów i tematów wiadomości e-mailowych. Jeśli jesteś bloggerem, przedsiębiorcą lub freelancerem znajdziesz tu cenne informacje, które wykorzystasz w praktyce.

Zawartość:
– 325 Słów Mocy
– 30 stron pdf
– 7 kategorii słów wzbudzających konkretne emocje
– Znajdziesz w tym Ebook’u słowa i frazy, które działają jak magnes.

Cena 35 

cena regularna 49 

Czym są więc słowa mocy?

Słowa mocy to słowa używane przez setki, a może i tysiące copywriterów różnych portali do wywołania reakcji psychologicznej lub emocjonalnej u odbiorcy, czytelnika tekstu. Nazywa się je „słowami mocy”, ponieważ są one tak przekonujące, że ludzie po prostu nie mogą się oprzeć ich wpływowi za sprawą wywołanych emocji. Jeśli chcesz zatem podkreślić ważność kierowanego przez Ciebie komunikatu, wiesz już co zastosować.

Słowa mocy nie są przeznaczone tylko dla copywriterów. Mogą być używane przez każdego – komu zależy na zmotywowaniu ludzi do podjęcia określonej akcji na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych, czy w wiadomościach e-mailowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zachęcić użytkowników do przeczytania wpisu na blogu, posta na Facebooku, zapisu do newslettera, czy kliknięcia przycisku „Kup teraz”, słowa mocy są najszybszym i najłatwiejszym sposobem zwiększenia współczynników konwersji.
Po ich zastosowaniu – wg badań – widać wzrost współczynników konwersji o prawie 13%. Wystarczy po prostu dodać kilka słów mocy.

Skorzystaj z tej specjalnej propozycji
I kup Ebooka już teraz

Cena: 35 

cena regularna 49 zł

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.