O mnie

Cześć jestem Wiola

Jeśli jeszcze nie było nam dane się poznać, widocznie miało to nastąpić właśnie teraz.

Na co dzień współtworzę Agencję Kreatywną IPMEDIO, Szkołę Stylistek – New Style Academy oraz nowe miejsce w sieci, oferujące kursy online oraz Ebooki i WorkBooki wspierające rozwój biznesu – Strefawiedzy.online

Moje Klientki mówią o mnie, że pomagam im otworzyć oczy i serca by mogły spojrzeć na siebie oraz podejmowane działania z innej perspektywy, że nie tylko przekazuję wiedzę, ale przede wszystkim pokazuję, jak ją wdrożyć i działać zgodnie z wewnętrzny kompasem.

Odkrywam to, co w kobietach schowane, stwarzam najlepsze warunki by zacząć właśnie teraz. Oswajam lęki, wstyd, poczucie bezradności, zagubienia, które powstrzymują Cię przed realizacją planów, celów, marzeń. Poskramiam syndrom oszusta, perfekcjonizm czy brak wiary w siebie. Pomagam uwierzyć, że jesteś WYSTARCZAJĄCO DOBRA, że możesz się bać, ale rób, bo oczy się boją, ale ręce robią. Nic zewnętrznego nie zmotywuje Cię wystarczająco mocno, jak motywacja powstała właśnie przez działanie.

Otulam każdy dzień ciepłym KOC-em, czyli kreatywnym odkrywaniem codzienności.

Wszędzie widzę szanse, ale potrafię wyczuć także zagrożenia, których nie widać gołym okiem. Cenię sobie Twoją prawdę, autentyczność i szczerość.
Moim celem we współpracy z klientkami jest to by przekaz jaki kierują do ludzi był spójny, aby to co mówią, było tożsame z tym co robią, jak żyją i co myślą. W tej przestrzeni nie ma kompromisów. Nie ma szans na bylejakość.

Największą moją radością i napędzającą energią (poza randkami z moim ukochanym) są sukcesy tych, które wspieram. Jestem obok wtedy, kiedy latasz wysoko, ale jestem także gdy wyciągasz rękę po pomoc by wstać z kolan. Poprawię Twoją koronę, kiedy się osunie i nie ogłoszę tego całemu światu. Możesz liczyć na moją poufność.

Wierzę, że możemy odkryć siłę w swych słabościach. I bądź pewna, że wiem co mówię.

Za Twoją siłą i moją, i każdej z nas stoi niecodzienna historia, złożona z bólu, łez, strachu, niemocy, beznadzieji i braku sensu. Każda z nas ma pocerowane serca, połamane skrzydła i posklejane korony, ale to co przeżyłyśmy jest jak blizny, a zabliźniona skóra zawsze jest mocniejsza! Dlatego nie zwlekaj z podjęciem działania. Realizuj siebie i swe marzenia o dobrze prosperującym biznesie. Daj się poprowadzić.
Razem pójdziemy szybciej i zajdziemy dalej…

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.