Korepetycje ze strategii marki

*tylko dla zdecydowanych

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów. Pozwól sobie na uzyskanie wskazówek, uwag i podpowiedzi, które mogą zmienić wszystko w Twoim działaniu.

Dla kogo:
– Brakuje Ci pomysłu na rozwój swojej firmy, czujesz, że stoisz w miejscu?
– Znasz swój biznesowy cel, ale nie wiesz jakie dokładnie podjąć działania, aby go zrealizować?
– Masz wrażenie, że zrobiłaś już wszystko co mogłaś, a wyniki nadal Cię nie zadowalają?
– Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, niebanalnych pomysłów i nie boisz się konstruktywnych uwag?
– Masz za dużo na głowie, czas ucieka przez palce, brak skonkretyzowanego planu przytłacza Cię paraliżując i uniemożliwiając podejmowanie trafnych decyzji?

Jeśli odpowiedź na jakiekolwiek z powyższych pytań brzmi „TAK” – zrobiłaś pierwszy krok. 
Czas teraz na krok drugi – wykup konsultacje, opisz swój problem i prześlij do mnie bym mogła znaleźć rozwiązanie na Twoje bolączki.

Odpowiednia Strategia, właściwie podejmowane i wdrażane działania pozwolą Ci zaoszczędzić to, co jest najcenniejsze. Pomyślałaś o pieniądzach? Nie, nie o pieniądze mi chodzi… Zaoszczędzisz coś czego nie da się skumulować by wykorzystać później – tym czymś jest CZAS!

Mając dobry plan działań, będziesz miała czas by je wdrażać i iść do przodu. Przestaniesz tracić czas na zastanawianie się każdego dnia „co ja mam zrobić”.

Dlaczego warto

Kiedy w podstawówce nie szła Ci matematyka – brałaś korepetycje by zrozumieć wzory, by wiedzieć jak i kiedy je zastosować.

Kiedy coś Cię boli – idziesz do lekarza, nie po to by dał Ci zdrowie, ale po to by wskazał co masz zrobić i jakie leki wdrożyć.

Kiedy chcesz wprowadzić odpowiednią dla siebie dietę – korzystasz z porad dietetyka by ułożył cały program żywieniowy.
Dlatego właśnie korepetycje ze strategii marki są równie ważne dla Ciebie. To one pomogą Ci zrozumieć biznesowy plan działań, poznać narzędzia, metody, schematy, poznać siebie, swoje mocne i słabe strony w podejmowanych działaniach. Odkryjesz w sobie nowe możliwości, poczujesz wiatr w żaglach i radość z prowadzonego biznesu.

Cena: 249 zł

Przewiń do góry

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.